Sieci komputerowe

Szafa krosownicza, patchpanele

Projektowanie, modernizacja i budowa sieci komputerowych

Optymalnie działająca sieć komputerowa, nazywana także infrastrukturą teleinformatyczną, oraz sprzęt komputerowy są gwarancją dobrej i komfortowej pracy w każdej firmie zarówno tej małej kilku komputerowej, jak i tej dużej składającej się z dziesiątek czy setek maszyn. Wydajne serwery, połączone ze sobą siecią komputerową, zapewnią ciągły rozwój i satysfakcję wykorzystujących ją osób oraz zapewnią profesjonalną obsługę klientów, prawidłowy obieg dokumentów w firmie do których każdy z pracowników ma dostęp, szybką reakcja na wszelkie zapytania i przeglądanie archiwów.

Dobrze zaprojektowana sieć, uwzględniająca możliwość rozbudowy, a także przewidująca ciągle zwiększające się zapotrzebowanie na coraz większą przepustowość sieci komputerowej, starannie zaprojektowana serwerownia, oraz pośrednie punkty zbiorcze sieci komputerowej wraz z wydajną siecią szkieletową, to tylko niektóre cechy oferowanych przez nas usług.

Szafa krosownicza ze światłowodami

Proces budowy nowej, jak i modernizacji obecnej sieci komputerowej realizowany jest w kilku ściśle zaplanowanych i dopasowanych etapach, a usługi związane z rozprowadzeniem sieci realizowane są w taki sposób, aby zapewnić klientowi najwyższy poziom techniczny oferowanych usług.

W trakcie realizacji usług związanych z planowaniem nowych i modernizacji obecnie istniejących sieci komputerowych, tworzyliśmy dedykowane sieci o różnych wielkości i technologiach. Począwszy od małych sieci kablowych przeznaczonych dla kilku współpracujących urządzeń, po duże projekty z wykorzystanie łączy światłowodowych do budowy głównych szkieletów sieci.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań prosimy o kontakt.