Systemy CMS, CRM
Strony WWW

Systemy CMS, CRM, ERP, portale internetowe i vortale

Jednym z najbardziej dynamicznych elementów współczesnego świata jest rozwój Internetu. Coraz więcej podmiotów istnieje w tej globalnej sieci, a fakt nieistnienia w przestrzeni wirtualnej jest często przyczyną niepowodzeń i kłopotów niejednej firmy.

Panel sterowania stroną

Szybki rozwój, łatwa komunikacja, dostęp do informacji to tylko niektóre elementy cechujące dobrą firmę. Dzięki Internetowi mamy możliwość rozszerzania obszaru swojego działania, nie tylko na rynku lokalnym, ale także w całym kraju, a nawet w świecie. Aby w tak wielkiej przestrzeni móc łatwo i profesjonalnie oferować swoje usługi należy posiadać dobrą stronę internetową.

Oferujemy Państwu profesjonalne podejście do realizacji zagadnień związanych z tworzeniem wizerunku firmy w Internecie. Proponujemy stworzenie eleganckich stron internetowych jako prostych i atrakcyjnych wizytówek firmowych, elastycznych systemów zarządzania zawartością strony dzięki stworzonym systemom CMS z bardzo łatwymi i intuicyjnymi panelami administracyjnymi. Tworzymy także profesjonalne systemu CRM, które znakomicie ułatwiają interakcję każdej firmy z klientem, oraz pozwalają zapanować nad działaniami marketingowymi . Dzięki systemom CRM zyskujemy dostęp do wszystkich potrzebnych informacji w każdym momencie, szybko i wygodnie tworzymy oferty dla klientów, zarządzamy ich relacjami z firma i umożliwiamy indywidualny kontakt klienta z opiekunem w firmie.

Strony internetowe WWW

Projektowane przez nas systemy wykorzystują nowoczesne technologie programistyczne oraz zapewniają bezpieczeństwo przechowywanych informacji, których wyciek mógłby narazić na straty zarówno naszych Klientów, jak i ich kontrahentów.

W ramach oferowanych sług proponujemy także stałą administrację nad stronami i serwisami internetowymi, proponujemy różne pakiety usług dodatkowych w których znajdziecie Państwo usługi aktualizacji strony, modyfikacji i dopasowania komponentów stron i systemów CMS i CRM.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań prosimy o kontakt.