O FIRMIE

komputer

Terminale komputerowe i modernizacja systemu kontroli dostępów

Sprawnie działająca infrastruktura sieciowa jest gwarancją dobrej i komfortowej pracy pracowników. Sieć komputerowa zapewnia sprawny obieg dokumentów w firmie do których każdy z pracowników ma dostęp. Dodatkowo ważnym elementem prawidłowego funkcjonowania firmy jest profesjonalnie wykonana strona internetowa, która zazwyczaj powinna być wyposażona w system bazodanowy. Tak wykonana strona jest gwarancją nie tylko skutecznej reklamy, ale również indywidualnego kontaktu z klientem.

Firma Effolan zajmuje się wprowadzaniem profesjonalnych rozwiązań informatycznych. Wykonujemy nowe instalacje i modernizujemy sieci komputerowe, administrujemy jednostkami klienckimi i serwerami, zajmujemy się bieżącą obsługą oprogramowania firmy i wprowadzeniem integracji informatycznej w firmie. Tworzymy strony, serwisy i portale internetowe o różnym stopniu zaawansowania.

Dla instytucji edukacyjnych mamy szczególnie ciekawą ofertę ponieważ oprócz serwisu systemów komputerowych, zajmujemy się wdrażaniem oraz serwisem oprogramowania firmy VULCAN.

Usługi przez nas oferowane, zapewniają wygodę oraz przyjemność pracy. Profesjonalne podejście, doświadczenie i nowatorskie pomysły pozwalają spełniać wszystkie życzenia naszych klientów.

Partnerzy m.in.

Simtecsystem.pl platan.pl roger.pl

telegartner.com eltrox.pl Banki danych Warszawa