Monitoring wizyjny

Monitoring wizyjny, systemy nadzoru, kamery.

Dbanie o bezpieczeństwo klientów, pracowników, zasobów firmy jak i gromadzonych danych to często jeden z ważniejszych aspektów pewnej i jasnej wizji rozwoju firmy. Systemy bezpieczeństwa oparte o nowoczesny monitoring wizyjny, dostęp do pomieszczeń na podstawie kart identyfikacyjnych, ochraniający wszystko system alarmowy to gwarancja wygody dla zarządu firmy jak i jej pracowników.

Zespół kamer

Monitoring wizyjny, czyli nadzór kamer, na wejściu do obiektu pomaga w identyfikacji osób wchodzących i w razie potrzeby pozwala na weryfikacje ich tożsamości, wspomaga bieżącą ochronę obiektu już na jego początku. Obserwacja kamerami korytarzy i holi w budynkach mieszkalnych, produkcyjnych oraz biurowcach pomaga w zachowaniu bezpieczeństwa, zapobiega poruszaniu się osób niepowołanych, a także pomaga w szybkiej reakcji na zaistniałe sytuacje kryzysowe np.: zasłabnięcia lub inne wypadki.

Centrum obserwacji kamer

Obserwacja kamerami terenu wokół budynku podnosi poziom bezpieczeństwa, wspomaga prace służb ochrony obiektu i ułatwia szybkie podjęcie interwencji w sytuacjach kryzysowych. Podnosi ogólne wrażenie bezpieczeństwa w placówce, a także poczucie własnego bezpieczeństwa osób przebywających w budynku.

Obserwacja różnego rodzaju stanowisk pracowniczych (np. kas) zwiększa zachowanie bezpieczeństwa oraz pozytywnie wpływa na zachowanie się pracowników mających bezpośredni kontakt z klientem i dokumentami.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań prosimy o kontakt.