Kontrola dostępu

Systemy kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy

Czytnik kart przy drzwiach

Dbanie o bezpieczeństwo pracowników, zasobów firmy jak i gromadzonych danych to często jeden z ważniejszych aspektów pewnej i jasnej wizji rozwoju firmy. Systemy bezpieczeństwa oparte o dostęp do pomieszczeń na podstawie kart identyfikacyjnych, nowoczesny monitoring wizyjny, ochraniający wszystko system alarmowy to gwarancja wygody dla zarządu firmy jak i jej pracowników. Dostęp na kartę do wyznaczonych pomieszczeń, pokoi, biur, pokojów socjalnych, czy całego obiektu podnosi poziom bezpieczeństwa. System kontroli dostępu na kartę zwiększą komfort pracowników ze względu na brak potrzeby noszenia tradycyjnych kluczy. Jedna karta jest w stanie obsługiwać wszystkie punkty identyfikacji, a system nadzorujący zdecyduje kogo, kiedy i gdzie wpuścić.

Systemy dostępu na kartę szczególnie interesujące są dla szkół. Kontrola dostępu do pokoju nauczycielskiego, czy sal lekcyjnych to wygoda i bezpieczeństwo - brak gubiących się kluczy i konkretna informacja kto w danej chwili przebywał w określonej sali. System można także rozszerzyć o możliwość rejestracji wchodzenia uczniów na teren placówki, zwiększając w znacznym stopniu bezpieczeństwo.

Bramka wejściowa z kontrola dostepu

Integracja systemu kontroli dostępu z systemem alarmowym, dodatkowo może zwiększyć wygodę jego stosowania, uwolnić od obowiązku pamiętania kodów odblokowujących - jedna karta posłuży jak klucz w wielu miejscach, itp.

Usługi przez nas oferowane, zapewniają wygodę oraz przyjemność pracy. Profesjonalne podejście, doświadczenie i nowatorskie pomysły. Pozwalają spełnić wszystkie życzenia naszych klientów.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań prosimy o kontakt.